Data: 10 Nëntor 2020

Vendndodhja: Qendra Rajonale Rinore e Vlorës ,Vlorë, Shqipëri

Organizuar nga: Zyra Kombëtare Erasmus+ Shqipëri

 

Në këtë aktivitet ishin të ftuar studentë nga Universiteti i Vlorës dhe anëtarë / ose jo të Qendrës Rajonale Rinore Vlorë. Tre studentë Marina Xhaho, ish studente Erasmus + nga Universiteti i Bujqësor i Tiranës, Andi Toshkallari, student Erasmus + nga Universiteti i Vlorës dhe Kristjana Lushnjari, studente Erasmus+ nga Universiteti i Vlorës, ndanë përvojën e tyre se si eksperienca Erasmus+ u ndryshoi mënyrën e tyre të të menduarit, botëkuptimin dhe u hapi rruge te reja bashkepunimi , pune . Studentja Marina Xhaho, megjithëse ishte një nga studentet më të mira gjatë ciklit te saj Master, ajo vendosi të kthehej në qytetin e saj të lindjes “Unë ndjej përgjegjësinë si një qytetare e Vlorës , për ta bërë këtë qytet më të mirë, Erasmus + më mësoi shumë dhe jam kthyer ta ndaj njohurinë time në qytetin e Vlorës”

Axhenda:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [125.53 KB]